Czarny dwór!

Wypad do siostry okazał się strzałem w dziesiątke. Ostatnio siedzimy praktycznie całymi dniami w domu, więc taki wyjazd był miodem na mą duszę, samemu z dzieckiem to czasami idzie oszaleć.
Wicio z Julkiem wybawili się praktycznie osobno, gdyż jeszcze bawić się razem nie umieją. Ale najważniejsze jest to, aby się przyzwyczajali do siebie, kiedy będą już więksi na pewno będą spędzać ze sobą każdą chwilę, przynajmniej mam taką nadzieję.

Powiem wam że mieszkanie z dodatkowymi lokatorami to jest udręka a zwłaszcza ze starszymi, dom w którym mieszkamy to czarny dwór mojego dziadka świętej pamięci, oraz mojej babki która ma 80 lat i kobieta ma swój świat i swoją piaskownice.
Zbieractwo to jej drugie imie a upierdliwość i zadręczanie innych to wręcz jej hobby.
Ogólnie odkąd urodził się Julian jest bardzo zazdrosna że człowiek już nie poświęca jej tyle uwagi co kiedyś a w centrum uwagi jest tylko mój synuś, nie może tego znieść i się przyzwyczaić. Przykładem słuchajcie jest to że codziennie kiedy usypiam dziecko, ona się dre na cały dom Halooooo, Halooo… bo mnie dziewczyna woła no i dziecko się przebudza, albo po spaniu albo uda się go czasami stłamsić i grzecznie śpi ale dzisiaj to już przeszła samą siebie, nie odzywam się tzn że usypiam dziecko już tyle razy jej to tłumaczyłam a ona dalej haloo, halooo no i Julek już wstaje ja cała w nerwach, wydarłam się że usypiam dziecko a ona jeszcze się wydziera z dołu AAAaaa…. myślałam że Cie nie ma!!!
No kurwa a gdzie mam być !!! była na polu widziała że auto jest, to gdzie KURWA MAM BYĆ!!!!!
Dramat jestem dzisiaj taka nabuzowana że normalnie mam dość, Julek 3h był usypiany z 1,5h przejęła go ciotka, chyba już widziała że nie wydalam i się zlitowała nade mną.

Czemu czarny dwór ? Dziadzio kiedy jeszcze żył, nazwał go tak,dlatego że jest przeklęty i same złe rzeczy się w nim dzieją i wiecie co też tak uważam. Nie nawidze tego domu!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s